هم اکنون بخرید
رنگ
قالب دندانپزشکی قالب زیبایی قالب کلینیک قالب طبی

بهداشت دهان و دندان برای سلامتی کلی شما، نه فقط بهداشت دهان و دندان ضروری است. در واقع، بیماری صمغ یک عامل خطر عمده برای ایجاد برخی شرایط خطرناک بهداشتی، مانند دیابت و بیماری های قلبی است. مسواک زدن به طور منظم یکی از بهترین روش ها برای حفظ دندان ها و لثه های سالم است. با این حال، چگونه می دانید که بهترین استفاده از مسواک چیست؟

نکاتی در مورد انتخاب یک مسواک

صرف نظر از اینکه دارای نیرو باشد یا دستی ، ویژگی های خاصی برای جستجو در مسواک وجود دارد. تنوع سبک ، اندازه و شکل مسواک موجود می تواند انتخاب صحیح را تحت تأثیر قرار دهد. در اینجا چه باید جستجو کنید:

توصیه های متخصص : با مسکن مهر دندانپزشکی آمریکایی ، به دنبال مسواک های دارای قدرت یا دستی باشید. همچنین می توانید از دندانپزشک خود بخواهید برای اطمینان از مسواک شما آزمایش های کنترل کیفیت را برای ایمنی و اثربخشی تمیز انجام دهد.

گزینه های برس : مسواک دستی یا سرهای جایگزین برای مسواک برقی شما با برس نایلون سخت ، متوسط یا نرم در دسترس است. برس نرم امن ترین و راحت ترین گزینه برای اکثر افراد است. بسته به استحکام برس ها و اینکه با شدت قیچی دندان های خود را می توانید به مینای دندان محافظت از دندان ، سطح ریشه و لثه آسیب وارد کنید. نکات گرد گرد محافظت حتی بیشتری را ارائه می دهد.

اندازه سر مسواک. بهترین اندازه سر مسواک یکی از مواردی است که دسترسی آسان به سطوح کلیه دندان های شما را امکان پذیر می کند. یک سر مسواک که عرض آن یک و نیم اینچ عرض دارد ، برای اکثر بزرگسالان بسیار آسان است و می تواند به همه دندان های شما بطور کارآمد برسد. مسواک باید یک دسته به اندازه کافی طولانی داشته باشد تا آن را به راحتی در دست خود نگه دارد.

اطمینان حاصل کنید که هر سه ماه یک بار مسواک خود را جایگزین کنید یا اینکه شروع به سایش کرد ، هر کدام از اولویت ها باشد. همچنین جایگزین مسواک بعد از سرماخوردگی بسیار ضروری است زیرا جوش ها می توانند باکتری ها را جمع کرده و مجدداً دوباره به نتیجه برسانند.

یک نظر

ادمین 17 خرداد 1398

اطمینان حاصل کنید که هر سه ماه یک بار مسواک خود را جایگزین کنید یا اینکه شروع به سایش کرد ، هر کدام از اولویت ها باشد.

پاسخ

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *