هم اکنون بخرید
رنگ
قالب دندانپزشکی قالب زیبایی قالب کلینیک قالب طبی
آنچه مردم می گویند

مشتریان

5
میانگین امتیاز مشتریان

لطفا برخی از توصیفات اخیر که از بیماران دریافت کرده اید نگاهی بیاندازید. ما از بازخورد بیمار قدردانی می کنیم تا به ما اطلاع دهد که چگونه می توانیم بهبود یابیم - لطفا جزئیات تجربه خود را ارسال کنید.

نظرتان را بنویسید

فنل چینی

من از سالها به علت تجربه بد دوری کرده ام. سپس با توجه به عفونت لثه، مجبور شدم یک قرار مأموریت اضطراری در درمانگاه دندان پزشکی مدین انجام دهم. من تا به حال یک بیمار بوده ام. دندانپزشک من بسیار آرام و بسیار مفید است.

– جرالد بلانت, توسعه دهنده نرم افزار
روکش ونیر

من از اینکه فرصتی برای آمدن به دانشکده دندانپزشکی لومه لیندا دارم ، بسیار سپاسگزارم. قیمت ها بیش از قیمت منصفانه هستند و دهان من در حال حاضر بسیار بهتر عمل می کند. همه کمک کننده هستند

ویلمر استیونسون, مکانیک
پرانتزهای نامرئی

من از اینکه فرصتی برای آمدن به دانشکده دندانپزشکی لومه لیندا دارم ، بسیار سپاسگزارم. قیمت ها بیش از قیمت منصفانه هستند و دهان من در حال حاضر بسیار بهتر عمل می کند. همه کمک کننده هستند

ویلمر استیونسون, معلم
روکش ونیر

مینویسم برای تشکر از شما برای حل مشکلات دندانپزشکی اخیرم. وقتی دندانپزشک من بازنشسته شد ، من هیچ شانس پیدا نکردم که یک دندانپزشک جایگزین مناسب با او احساس راحتی کنم. در طی یک دوره زمانی ، یکی از تاجهای من متلاشی شد و من بسیار متهم به اقدام برای جایگزینی آن شدم. شما وقت خود را گرفتید تا مرا تشویق کنید به دیدار شما بروم و حتی یک شنبه مرا دیدید. من از کارهایی که انجام داده اید خوشحال هستم و بعد از مراجعه به بهداشت دوست داشتنی شما مرواریدهای من اکنون دوباره درخشان می شوند و خوشحالم که شما را به هر کسی که به دنبال فوق العاده دندانپزشکی است توصیه می کنم.

ویلمر استیونسون, تحلیلگر
سفید کننده دندان

من می توانم بعد از قرار دادن ایمپلنت ، کلینیک دندانپزشکی DentCo را به شدت توصیه کنم. آدم از ابتدا با خیال راحت من را توضیح داد و به تفصیل با جزئیات توضیح داد اما کارهایی که باید انجام شود کاملاً واضح است. این یک روند طولانی است (حدود یک سال) اما در کل آدم و تیمش آموزنده ، دلسوز و بسیار حرفه ای بودند. من صادقانه می توانم بگویم که جدا از کمی ناراحتی جزئی روز بعد از جراحی ، به هیچ وجه احساس درد نکردم.

جورج تریسمن, هنرمند
روکش ونیر

معالجه من فوق العاده بود من بیش از یک لحظه ناراحتی و کاملاً بدون درد نداشتم. بیشتر شنیدن اظهارات استادان درباره مهارت وی بسیار اطمینان بخش بود. احساس می کرد همه با هم در یک تیم هستیم و پیروز بودیم.

ویلمر استیونسون, مهندس
روکش ونیر

من می خواهم از شما بخاطر مهارت های قابل توجه شما در طول چند سال گذشته در ارائه یک لبخند تا یک قرن گذشته تشکر کنم! همانطور که می دانید دندانهای من وقتی برای اولین بار آنها را دیدید ، می توانستند از حالت بهتری برخوردار باشند ، اما مراقبت ، مهارت و صبر و شکیبایی که با آنها به آنها پرداخته اید فوق العاده بوده است - برای همین من صمیمانه سپاسگزارم! ناگفته پیداست که کسی نیست که من نمی خواهم

ویلمر استیونسون, شیمیدان
روکش ونیر

من دندان-هراسان هستم این بهترین تجربه دندانپزشکی من تا به حال بوده است

ویلمر استیونسون, بازیگر

نوشتن نظر