هم اکنون بخرید
رنگ
قالب دندانپزشکی قالب زیبایی قالب کلینیک قالب طبی
تخصص دندانپزشک
تحصیلات دانشکده جراحان
زمینه های تخصص
  • زنان و زایمان
  • ایمونولوژی
  • طب داخلی
کلنیک 12 کلینیک عمومی
جنسیت مرد

دکتر فرانک بیگهام

دانشیار دندانپزشک

دکتر فرانک بیگام دکترای خود را در دندانپزشکی پزشکی از بیمارستان، ایالات متحده آمریکا در سال 2003 دریافت کرد. او پس از کسب مدرک حرفه ای، عمل جراحی فک و صورت در بیمارستان و بیمارستان سلطنتی انجام داد. دکتر بیگام در سال 2007 عضویت کالج جراحان ایالات متحده آمریکا را کسب کرد. او بیش از 10 سال سابقه کار را به عنوان یک متخصص عمومی دندانپزشکی در هر دو سوری و مرکزی دارد. دکتر بیگم تمام جنبه های رشته خود را به خصوص دندانپزشکی و پروتزهای زیبایی به کار می برد. علاقه مند به یادگیری زبان، او به زبان انگلیسی و عربی مسلط است و همچنین به زبان فرانسه و برخی از ایتالیایی صحبت می کند. منافع او شامل ورزش و تاریخ است.

وقتی پرسید که چه چیزی دندانپزشکی را تا حد زیادی متقاعد می کند، گفت: «کار من پاداش است زیرا گاهی حتی ساده ترین درمان می تواند اعتماد بیمار را به خودش تغییر دهد و احساس می کنم بخشی از یک برنامه ارتقاء سلامت بزرگ جهانی است.»

  • عضو کالج سلطنتی جراحان ایالات متحده آمریکا
  • عضو شورای عمومی دندانپزشکی (USA)
درمانهای دندانپزشکی دکتر بیگهام  
آنچه بیماران می گویند  
- ویلمر استیونسون, مراجعه کننده

وی در پاسخ به این سوال که چه چیزی دندانپزشکی را بسیار سودمند می کند ، گفت: "شغل من پاداش دارد زیرا بعضی اوقات حتی ساده ترین معالجه می تواند اعتماد به نفس بیمار را نسبت به خودش تغییر دهد و احساس می کنم که من بخشی از یک برنامه بزرگتر جهانی ارتقاء مراقبت های بهداشتی هستم."

متخصصان ما