هم اکنون بخرید
رنگ
قالب دندانپزشکی قالب زیبایی قالب کلینیک قالب طبی
ساعت کاری
  • شنبه از 08:00 تا 14:00
    چهارشنبه از 07:00 تا 22:00
    پنج شنبه از 08:00 تا 18:00
اطلاعات تماس
از کارشناسان بخواهید

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

پر کننده های سفید

یکی از گزینه ها برای بهبود زیبایی و زیبایی لبخند ، این است که پر کننده های رنگی فلزی خود را با پر کننده های رنگی دندان یا "سفید" جایگزین کنید. این یک روش ایمن است که یکی از دندانپزشکان ما را برطرف می کند و هرگونه پوسیدگی دندان شما را خارج نمی کند ، فلز یا آمالگام را پر می کند و به جای آن یک پر کننده رنگی دندان قرار می دهد. پر کردن جدید از ماده ای بسیار سخت ساخته شده است و در هنگام نیش زدن و جویدن در مدت زمان طولانی در برابر نیروهای موجود در دهان شما مقاومت خواهد کرد. با این کار به شما امکان لبخند زدن بدون درخشش فلزی را می بخشید و به دندان های شما ظاهری طبیعی تر می بخشد.

ما به عنوان دندانپزشکان معتقدیم که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و همیشه به شما کمک می کند تا از دندان های خود مراقبت کنید تا در درجه اول دچار پوسیدگی دندان نشوید. اگر پوسیدگی دارید و به پر شدن احتیاج دارید ، توصیه می کنیم که پر کننده های سفید را به عنوان یک راه حل خوب که هم از نظر زیبایی شناختی و هم کاربردی است ، به عنوان راه حل مناسب توصیه کنیم.

چرا پر کردن دندان مهم است

بیماران اغلب به دلیل عادتهای غذایی نامناسب ، مراقبت ضعیف از دهان در خانه یا ژنتیک منجر به بسیاری از حفره ها ، پوسیدگی دندان را تجربه می کنند. قبل از ایجاد یک برنامه درمانی ، متخصص دندانپزشکی تاریخچه بیمار و روال روزمره آنها را در تلاش برای تشخیص هرگونه مسائل اساسی مانند بیماریهای پزشکی که ممکن است دلیلی برای شکل گیری اغراق پوسیدگی باشد ، مرور می کند. مطابق اطلاعات جمع آوری شده ، یک دوره درمانی مناسب از جمله مواد مناسب برای دندان انتخاب می شود که برای نیازهای فردی هر بیمار مفید است.

روش پر کردن دندان

اگرچه هر روش به طور ظریف متفاوت است ، برخی از دستورالعمل های اساسی برای درمان حفره ها وجود دارد ، و آنها توسط تمام متخصصان دندانپزشکی دنبال می شوند.

  • بیمار با استفاده از بی حسی موضعی مانند کاربوکائین برای اقدامات کوتاه مدت ، لیدوکائین برای جلسات با طول متوسط و مارکین برای پر کردن های متعدد بیهوش می شود. به بیمارانی که احساس اضطراب دارند ممکن است نیترو اکسید (گاز خنده دار) برای مدت زمان درمان پیشنهاد شود. فقط در موارد شدید ، به بیمار آرام بخش IV یا بیهوشی عمومی داده می شود و ممکن است به یک دندانپزشکی مناسب تر مانند بیمارستان مراجعه شود.
  • ناحیه ای که باید مورد استفاده قرار گیرد توسط ورقه لاتکس محافظت می شود و از دندان محافظت می کند و در طی روش خشک می شود. همچنین از ورود زباله ها به فضای دهان و دندان بیمار را راحت می کند. برای پر کردن های متعدد ، هنگامی که ممکن است به مدت طولانی درمان نیاز داشته باشد ، از یک بلوک نیش استفاده می شود تا به بیمار کمک کند دهان خود را در حالت آرام و بدون هیچ گونه فشار بر روی عضلات فک باز کند.
  • در صورت پر کردن کامپوزیت ، سایه به گونه ای انتخاب می شود که از زیبایی دندان های اطراف استفاده کند.
  • پوسیدگی با استفاده از یک هندپیس با سرعت بالا ، هندپیس با سرعت کم ، لیزر یا ترکیبی از هر سه دستگاه برداشته می شود. سطح آماده شده ممکن است با محلول مناسبی برای از بین بردن سایر باکتریها باقی بماند و یک لایه متخلخل برای اهداف چسب ایجاد کند. مواد آمالگام یا رزین با استفاده از ابزار دستی در مقادیر اندکی قرار می گیرند. سپس سطح نیش زدن در صورت لزوم بررسی و تنظیم می شود.

پر کردن محل قرارگیری برای درمان حفره ها و طولانی شدن طول عمر دندان های طبیعی ضروری است. با پیشرفت روزافزون فناوری امروز ، روشهای جدیدی برای بهره مندی از بیماران و اطمینان از سلامت دهان و دندان مثبت آنها برای یک عمر ایجاد شده است.

1.چرا به پر کردن نیاز دارم؟

اگر حفره تعمیر نشود ، این حفره همچنان گسترش می یابد - در نهایت ورود به کانال عصبی شما. این می تواند بسیار دردناک باشد. با این حال ، همچنین می تواند منجر به مشکلات جدی مانند آبسه یا عفونت شود. تعویض پرکننده های قدیمی یا رفع دندانهای بریده شده نیز می تواند لازم باشد. مهمترین دلیل برای رفع زودرس حفره شما پرهیز از ریشه دردناک و پرهزینه است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.